Fotograf Marek Kačír

O mnE

Ahoj!

Vytvoril som som si rubriku tak teraz do nej musím niečo napísať. No najlepšie! Ale čo? No nič, idem na to.

Začnem asi tým čo pre mňa znamená fotenie, keďže si myslím že môj kompletný životopis asi veľmi čítať nechcete. Fotenie pre mňa znamená zábavu a dalo by sa povedať, že je to pre mňa aj hra. Hra so svetlom, s tieňmi, kompozíciou a s post produkciou. Niekedy som hral počítačové hry a prešiel som ich teda dosť. Teraz sa po večeroch hrám v Zoner photo studio a ďalších programoch na úpravu fotografií. Dospel som? Neviem, veď sa hovorí že chlap ostane navždy dieťaťom.

V každom prípade ma to baví a robím to s radosťou. Každú fotografiu sa snažím nafotiť a následne upraviť čo najlepšie. Pretože každá fotografia je jedinečná a daný okamžik sa už nikdy nebude opakovať.

A aby som povedal aspoň niečo o sebe. Narodil som sa v roku 1986. S kamoškou, ktorá sa narodila v rovnakom roku sme sa zhodli, že je to najlepší ročník. 

Záľubu vo fotení rád spájam s túlaním sa po lese, horách či roklinách. Ešte šťastie že žijem v SNV, kde máme všetkého dostatok. K tomu mám rád históriu a cestovanie, čo je ideálna kombinácia.

Myslím si, že dosť bolo o mne. Napíšte, alebo zavolajte, že sa aj ja dozviem niečo o vás.

Čaute.

IMG_3253.jpg

Marek Kačír

Portfólio